Gyvai ir linksmai

Gyvai skambanti ir kokybiška muzika  yra  kiekvieno renginio kokybės ženklas. Tad jeigu planuojate įmonės vakarėlį, gimtadienį, vestuves, konferencijas, edukacines programas ar tiesiog reikia gero bendo Jūsų renginiui - kreipkitės, mielai pagrosime daug gražios muzikos. 

Daugiau kaip 15 metų koncertinės patirties įvairiuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje;

Muzikos stilių įvairovė - dixieland, jazz, soul, r&b, rock&roll, rock, pop music
Repertuaras yra derinamas pagal užsakovo pageidavimą;
Galime pasirūpinti  įgarsinimo įranga ir apšvietimu renginio metu;
Bendradarbiaujame su renginių organizatoriais ir vedėjais;

 

Populiariausios programos renginiams

     

 „Power Dance“ - programa patiks mėgstantiems smagiai pašokti skambant ritmingai Madonna, Pharrell Williams, Tina Turner, Jassie J, Daft Punk, A. Winehouse, Adele muzikai. "Kietas" ritmas, išraiškingas vokalas kurį papildo pučiamųjų instrumentų skambesys yra didžiulis energijos užtaisas  geram vakarėliui.

 

 

 

Auksinės pasaulio melodijos -  senas geras rokenrolas bei gražiausi praeito šimtmečio populiariosios  muzikos hitai.

I feel good  - James Brown / Isn‘t  she lovely - St. Wonder

Summer 69  -Bryan Adams / Blue suede shoes - E. Presley

Let's twist again - Chubby Checker / I love you baby - Gloria Gaynor / Englishman in New York - Sting     

 

       

 

 

 

"Legendinės dainos" - gerai žinomi ir populiarūs  80 -tųjų metų lietuviški šlageriai, skambantys naujai ir stilingai.   Maloniai skambanti muzika ir merginų atliekamos legendinės dainos  vienus klausytojus nukels į malonius praeities prisiminimus, o kitus užves drauge uždainuoti mylimą dainą.

„Paradas diksilendo ritmu“ –  visada populiari džiazo klasika. Akustinis instrumentinės muzikos projektas New Orlan Jazz stiliumi  bei ritmingos diksilendo melodijos sukurs smagią ir nepakartojamą nuotaiką jūsų švetėje. Tai gali būti muzikali produktų ir paslaugų reklama  parodoje ar prekybos centre. Grojame tik gyvai, pučiamaisiais bei ritminiais instrumentais. Trumpas ir nuotaikingas muzikinis pasirodymas nepakartojama ir unikali dovana draugams.