Gyvai ir linksmai

Gyvai skambanti ir kokybiška muzika  yra  kiekvieno renginio akcentas bei kokybės ženklas. DixXband turi daugiau kaip 16 metų koncertinės patirties įvairiuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.Tai mokslo, verslo, tarptautiniai renginiai, miestų gimtadieniai, bedruomenių šventės,konferencijos, simpoziumai, prezentacijos, įmonių ir įstaigų vakarėliai, banketai, furšetai, vestuvės, santuokos ceremonija, jubiliejai, studentų ir abiturientų išleistuvės. 

 

Muzikos stilių įvairovė - dixieland, jazz, soul, r&b, rock&roll, rock, pop music
Repertuaras yra derinamas pagal užsakovo pageidavimą;
Galime pasirūpinti  įgarsinimo įranga ir apšvietimu renginio metu;
Bendradarbiaujame su renginių organizatoriais ir vedėjais;

 

Populiariausios programos renginiams

Auksinės pasaulio melodijos -  senas geras rokenrolas bei gražiausi praeito šimtmečio populiariosios  muzikos hitai. I feel good  - James Brown / Let's twist again - Chubby Checker / Summer 69  -Bryan Adams / Blue suede shoes - E. Presley / I love you baby - Gloria Gaynor.

Taip pat   programa patiks mėgstantiems smagiai pašokti skambant ritmingai Madonna, Pharrell Williams, Tina Turner, Jassie J, Daft Punk, A. Winehouse, Adele muzikai.

Ritminga muzika, išraiškingas vokalas kurį papildo pučiamųjų instrumentų skambesys yra puikus energijos užtaisas  geram vakarėliui.

Kaina - 1300 Eur (1,5 val. programa)

 

"Legendinės dainos" - gerai žinomi ir populiarūs  80 -tųjų metų lietuviški šlageriai, skambantys naujai ir stilingai.   Maloniai skambanti muzika ir merginų atliekamos legendinės dainos  vienus klausytojus nukels į malonius praeities prisiminimus, o kitus užves drauge uždainuoti mylimą dainą.

Kaina - 1000 Eur (1 val.)

„Paradas diksilendo ritmu“ –  visada populiari džiazo klasika. Akustinis instrumentinės muzikos projektas New Orlan Jazz stiliumi  bei ritmingos diksilendo melodijos sukurs smagią ir nepakartojamą nuotaiką Jūsų šventėje. Tai gali būti muzikali produktų ir paslaugų reklama  parodoje ar prekybos centre. Grojame tik gyvai, pučiamaisiais bei ritminiais instrumentais. Trumpas ir nuotaikingas muzikinis pasirodymas nepakartojama ir unikali dovana draugams.

Kaina - 800 Eur (1 val.)