Atsiliepimai

Sveiki Dixxai,

Sveiki Dixxai, 

Mes su Petru norime labai Jums padėkoti už nuostabią muziką mūsų šventėje ! Ji suteikė vestuvėms prašmatnumo ir gyvumo. Jūs esate išskirtiniai ir nuostabūs, nepamirškite to.

Linkime Jums viso ko geriausio ir toliau džiuginti visų širdis savo šilta, gyva muzika.  
Nuoširdžiai, 
J ir P Baniuliai

Įmonei Ginalas 25 metai

Raimundas Arnasius ir Diksilendas "DixXband" jūs kaip visada nepakartojami. Ačiū Vaivai, už jos nuostabų vokalą, visi liko sužavėti. Ne vienas priėjęs sakė, kad wow!

#Ginalas25 #1Vienintelis #EventManagement

Nida


Nida

1920's birthday party nuotaikoms aprimus noriu padėkoti grupei Diksilendas "DixXband" už nuostabią muziką, gražias dainas, puikią visų nuotaiką ir be abejo už Jūsų profesionalumą. Jūs prisidėjote prie to, kad šventė būtų tobula. Galiu drąsiai Jus rekomenduoti savo artimiausiems ir mylimiausiems žmonėms. Jūs šaunūs !!! Ačiū !!!

Neringa

Neringa

Turbut jau girdejot gerus zodzius ir matet sypsenas is Jusu muzikantu:) Nezinau, ar imanoma kazkaip elektroniu pastu perduoti savo dekinguma uz Jusu surengta vakara! Niekada nemaniau, kad sitaip galima isjudinti publika, visiems sukelt euforija ir palikt gerus prisiminimus. Lenkiuosi zemai kiekvienam is Jusu ir linkiu nerealiai grazaus rudens ir kas zino, gal kada dar praleisim koki vakara:) Kuo nuosirdziausiai, Neringa

Kristina


 

Ačiu už nuostabų vakarą. Jūs įpučiate žmonėms geros energijos !!! padarėte mūsų dieną labiau įpatingą !! BIG THANKS

Kristina Atkočaitytė

Silvija Lukosiunaite

 

Dekui, renginys praejo labai gerai (kaip visada J ). Grupes programa tiko ir patiko. Pradzioje gal siek tiek per rami muzika buvo, bet paskui viskas isivaziavo ir linksmybes prasidejo. Aisku pati geriausia muzika dazniausiai buna pabaigoje, kai nesinori kad atlikejai baigtu ir isvaziuotu. Dekui jums ir jusu kolegoms uz gera laika ir saunu bendradarbiavima.

Aušra ir Jonas

 

Kadangi šventė buvo tikrai pilna įspūdžių, tai net nespėjome abu kartu su Jonu deramai padėkoti Jums visiems ir kiekvienam atskirai už nepakartojamą vakarą! Labai nuoširdžiai dėkojam ir iš visos širdies džiaugiamės, kad buvote kartu su mumis. Jūsų kompanija pranoko visus mūsų lūkesčius, patys maloniausi atsiliepimai iš svečių:) Jau kai kurie labai domėjosi Jūsų veikla:)
Dar kartą labai labai ačiū ir, jei galite, perduokite mūsų padėką kiekvienam nariui atskirai. Patys didžiausi linkėjimai Kristinai, kuri vakaro metu įsigijo ypatingą gerbėją svečią:):)
Pačios didžiausios sėkmės Jums ir labai tikiuosi, kad dar kada nors pasimatysime!

Janis Retenais

 

3.Starptautiskais Diksilendu festivāls ir noslēdzies. Sajūtas – duālas, liekas, ka mājas darbu ar savu kolēģi un festivāla finanšu direktoru Armandu Leimani bijām paveikuši godam, bet ir lietas kuras ir neizskaidrojamas mūsu platuma grādos…..
Jeb kurā gadījumā liels paldies visiem abu koncertu dalībniekiem – Diksilendiem „Sigulda“, „Sunny Groove Dixie“, „Sapņu komanda“, NBS Orķestra Diksilendam un PO „Lemisele“ kā arī viesiem „DixXband“ no Lietuvas un Brass Band no Čehijas. Paldies arī Armandam Leimanim par, nu jau, ilgadējo sadarbību, koncertu vadītājiem Jānim Kirmuškam un Edgaram Raginskim un protams visiem atbalstītājiem kā arī klausītājiem, kuri atnāca izbaudīt šī gada festivālu!
Un jācer, ka tiksimies pēc gada 4.starptautiskajā Diksilendu festivālā „Umurga 2015“

Dovilė ir Povilas


 

Visada savo vestuvėse norėjome girdėti džiazo muziką. Savo pasirinkimu likome labai patenkinti. Muzikantai buvo labai nuotaikingi, profesionalūs, jaučiantys svečių nuotaiką. Mūsų svečiai taip pat džiaugėsi, kad pasirinkome jūsų grupę. Ačiū už puikiai praleistą laiką. Jeigu tuoktumėmės antrą kartą, neabejodami vėl ieškotume jūsų grupės! Dovilė ir Povilas

Aliona ir Algirdas.

Sveiki! Norime padėkoti Raimundui Arnašiui ir visam kolektyvui už puikų koncertą mūsų šventės metu. Ačiū už puikias dainas, puikų pasirodymą ir nuostabią nuotaiką, kurią Jūs skleidžiate. Kristinos Svolkinaitės balsas tiesiog užburiantis, o jūsų muzika veža! Rekomenduojame jus visiems, kurie nori šaunios gyvos muzikos vestuvėse ir kitose šventėse. Aliona ir Algirdas.