Apie mus » Programos

 

„Sėsk į diksilendo  traukinį “ -programoje skambančios diksilendo ir svingo  laikų melodijos nukels į  JAV ketvirtąjį dešimtmetį, kai ritminga New Orlean džiazo ansamblių atliekama muzika buvo populiarumo viršūnėse. Programa puikiai  tiks mėgstantiems  lindyhopą. Tai puiki muzika koncertams ir teminiams renginiams

 

 „SingSwing“ – populiarios bei svinguojančios „DixXband“   aranžuotos džiazo temos, atliekamos nuostabaus balso dainininkės Kristinos Svolkinaitės . Su projektu grupė koncertavo Birštono, Klaipėdos, Baszta (Lenkija) džiazo festivaliuose.  Įrašyta kompaktinė plokštelė „SingSwing“. Programos stilius puikiai tinka renginio vakarinei daliai,  ramiam  vakarojimui skambant „gyvo garso“ muzikai.

 

„Paradas diksilendo ritmu“ -   akustinis instrumentinės muzikos projektas New Orlan Jazz stiliumi  bei ritmingi maršai sukurs smagią, šventinę nuotaiką marširuojant miesto gatvėse ar pasitinkant jaunuosius po santuokos ceremonijos. Tai įdomi produktų ir paslaugų reklama  parodoje ar prekybos centre. Grojam tik gyvai, pučiamaisiais bei ritminiais instrumentais. Trumpas ir nuotaikingas muzikinis pasirodymas nepakartojama ir unikali dovana draugams.