Gyvos muzikos koncertas yra kiekvieno renginio prestižo ir kokybės ženklas. Diksilendas „DixXband“  gali surengti savo pasirodymą atsižvelgdamas į  renginio temą bei poreikį, nuo koncerto muzikos festivalyje iki privačios šventės sodyboje. Ansamblis rengia  džiazo muzikos koncertus bei edukacines programas, bendradarbiaujame su kitais atlikėjais ir renginių organizatoriais.

Dovanojame puikią nuotaiką ir malonias emocijas;
15 metų koncertinės patirties renginiuose;

Muzikos stilių įvairovė;
Repertuaras yra derinamas pagal užsakovo pageidavimą;
Galime pasirūpinti savo įgarsinimo įranga renginio metu;
Bendradarbiaujame su renginių organizatoriais ir vedėjais;

Be tradicinės džiazo muzikos,  repertuare ir populiariosios muzikos kūriniai: daugiau informacijos rasite čia

5  „Sėsk į diksilendo  traukinį “ -programoje skambančios diksilendo ir svingo  laikų melodijos nukels į  JAV ketvirtąjį dešimtmetį, kai ritminga New Orlean džiazo ansamblių atliekama muzika buvo populiarumo viršūnėse. Programa puikiai  tiks mėgstantiems  lindyhopą. Tai puiki muzika teminiams vakarėliams.

 

 

 

 

 

„Paradas diksilendo ritmu“ –   akustinis instrumentinės muzikos projektas New Orlan Jazz stiliumi  bei ritmingi maršai sukurs smagią, šventinę nuotaiką marširuojant miesto gatvėse ar pasitinkant jaunuosius po santuokos ceremonijos. Tai įdomi produktų ir paslaugų reklama  parodoje ar prekybos centre. Grojam tik gyvai, pučiamaisiais bei ritminiais instrumentais. Trumpas ir nuotaikingas muzikinis pasirodymas nepakartojama ir unikali dovana draugams.

    „SingSwing“ – populiarios bei svinguojančios „DixXband“   aranžuotos džiazo temos, atliekamos nuostabaus balso dainininkės Kristinos Svolkinaitės . Su projektu grupė koncertavo Birštono, Klaipėdos, Baszta (Lenkija) džiazo festivaliuose.  Įrašyta kompaktinė plokštelė „SingSwing“. Programos stilius puikiai tinka renginio vakarinei daliai,  ramiam  vakarojimui skambant „gyvo garso“ muzikai.

 
play  
display
back
play
next
refresh
00.00   /   00:00
Playlist
Visos teisės saugomos.
2013 © DixXband.lt