Naujienos

NUSKRAIDINK MANE Į DIKSILENDO ŠALĮ!

Kauno diksilendas „DixXband“ visus džiazo muzikos gurmanus maloniai kviečia į savo pirmajį sezono koncertą – „Nuskraidink mane į diksilendo šalį“. Improvizacijų, išraiškingų melodijų bei ritmų vakare skambės Naujojo Orleano, Čikagos, „Hot Jazz“ stilių muzika ir pašėlę Lindihopo šokiai svingo ritmu. Kartu su „DixXband“ scenoje išvysite aksominio balso džiazo atlikėją Kristiną Svolkinaitę bei žaismingus svingo šokio meistrus iš svingo šokių klubo „All That Swing“.

Kristina Svolkinaitė – Baltijos šalių džiazo vokalistų konkurse „Sony Jazz Stage“ laimėjo „Grand Prix“ Baltijos (Latvija) ir dvi antrąsias vietas Estijos („Nomme Jazz“) bei Lietuvos („Jazz voices“) tarptautiniuose konkursuose. 2008 m. dainininkei atiteko antroji vieta tarptautiniame džiazo vokalisčių konkurse „Lady Summertime“ Suomijoje ir „Jazz voices“ konkurso „Grand Prix“. K. Svolkinaitė su įvairiais kolektyvais pasirodė daugelyje Lietuvos festivalių, tarp jų: „Kaunas Jazz“, „Vilnius City Jazz“, Kristupo vasaros festivalyje. K. Svolkinaitės klausėsi ir Turkijos džiazo klubo „Nardis Jazz“ publika. Atlikėja studijavo Klaipėdos universitete, LMT  ir Prince Claus konservatorijoje Olandijoje. Ji bendradarbiauja su diksilendu „DixXband“, yra operos „Geros dienos“ solistė, 2002–2011 me. buvo nuolatinė Šiaulių bigbendo solistė, yra VDU Muzikos akademijos džiazo vokalo dėstytoja.

 

„All That Swing“ – tai lindihopo šokių klubas, daugelį metų puoselėjantis svingo kultūrą Kaune. Lindihopas yra gyvybingas, laisvas ir socialus šokis, išsiskiriantis pakilia nuotaika bei trykštančia retro dvasia. Lindihopo šokėją atpažinsi iš šypsenos – nes lindihopą šokti gera! Klubo mokytojai Edas ir Edita yra tikri lindihopo atstovai, kasdien gyvenantys su svingo muzika, šokiais bei kultūra, pasiruošę papuošti muzikos kūrinius autentiškais, linksmais bei įtraukiančiais šokių žingsneliais.